Elegantní dárkové předměty

Manažerské dárky SANTINI jsou nejen stylové, elegantní ale také luxusní – tedy vše co by ideální dárek měl splňovat, aby vás dobře reprezentoval. Nemusíte darovat jen kuličková pera, možností nabízí SANTINI hned několik. Řada Santini zahrnuje nabídku společenských potřeb a doplňků k cestování, luxusní psací potřeby, deštníky, sluneční brýle a mnoho dalších. Každý produkt je velmi stylový a po propojení s reklamním potiskem či logem dle vašeho přání vytvoří dokonalý produkt, který potěší nejen vaše obchodní partnery, ale také zákazníky. Santini je na trhu poměrně krátce a i za těch pár let se stala velmi oblíbenou značkou.

Vyberte si z našich produktů

Margaret Margaret
kovové kapesní zrcátko
Beluga Beluga
polyesterové pouzdro na notebook
Raffi Raffi
polyesterová taška na notebook
Gasparo Gasparo
kožená pánská peněženka
Millard Millard
kovový vizitkář s imitací kůže
Poppins Poppins
polyesterový vystřelovací deštník
Noblesa Noblesa
šála
San San
kožený pánský opasek
Zonula II Zonula II
kovové kuličkové pero
San set San set
sada peněženky a pásku
Lambert Lambert
polyesterová pánská kravata
Simeon Simeon
polyesterová cestovní taška na kolečkách
Imperio Imperio
sada kuličkového a keramického pera
Groovy Groovy
kovové kuličkové pero
USB flash 41 USB flash 41
kovový USB FLASH disk
Kardon Kardon
polyesterový batoh na notebook
Melvin Melvin
batoh na notebook

Potiskněte si dárky

Gravírovíní laserem

Díky laserovému paprsku s vysokou přesností je možné potisknout předměty i malými motivy. Technologie je učena pro předměty z kovů, dřeva i plastu. Zabarvení loga je závislé na barevnosti podkladového materiálu. Nejčastěji se gravírování používá pro kovové propisky, zapalovače nebo otvíráky.

Transfer

U této technologie je motiv vytištěn sítotiskem na přenosový papír a následně se motiv přenese pomocí speciálního transferového listu na předmět. Technologie je vhodná pro textilní zboží složitějších tvarů a vícebarevných motivů.

Digitální UV tisk

Jedná se o digitální technologii tisku, kdy se tiskne přímo na reklamní předmět. Tento typ potisku může být použit na různé typy materiálů, kdy podmínkou je plochý a hladký předmět bez výstupků. Tato technologie je ideální pro potisk vícebarevných motivů, kdy je účtována pouze jedna technická příprava.

Výšivka

Touto technologií je možné vyšívat i vícebarevné motivy téměř na jakýkoliv textilní výrobek od ručníků, tašek, čepic až po trička, který je možné upnout do vyšívacího stroje. Před samotným vyšíváním je potřebné vytvořit vyšívací program pro daný motiv. Tento program se po zaplacení stává majetkem klienta a může být opakovaně použit.

Sítotisk

Sítotisk je technologie vhodná pro potisk plochých i válcových předmětů různých rozměrů. Sítotiskem je motiv tištěn přímo na potiskovaný předmět. Technologie se využívá zejména pro potisk textilu, deštníků, papíru, plastových předmětů, kovů nebo skla. Sítotisk dokáže tisknout vícebarevně jak vektorovou grafiku s přesností barev standardu Pantone, tak plnobarevně rozkladem barev systémem CMYK.

Tampontisk

Jedná se o nejvyužívanější metodu potisku drobných předmětů. Tampontisk se využívá pro potisk plastů, kovů, dřeva, keramiky ale i papíru. Technologie poskytuje vysokou přesnost barev Pantone a rozlišení tisku. Výhodou je možnost potisku rozměrově menších předmětů atypických tvarů.

Samolepky

Grafika je vytištěna digitálně ve vysokém rozlišení na bílé vinylové samolepky. Po natištění se samolepky přesným ořezem vytvarují dle požadavků. Samolepky se převážně využívají pro značení reklamních předmětů, kde není technicky možné použít jinou technologii potisku.

3D etikety

3D etikety vznikají tiskem vinylových samolepek na digitální tiskárně, které se plotrem oříznou na požadovaný tvar. Poté se na samolepku nanese čirá pryskyřice, která se rozlije po celé ploše povrchu samolepky a tím získává 3D prostorový efekt. V důsledku toho je povrch velmi efektní a odolný vůči otěru a UV záření.

Kontakt

Česká republika REDA a.s.

Adresa

Hviezdoslavova 55d
627 00 Brno-Slatina
Česká republika

IČO: 18828507
DIČ: CZ18828507

Bezplatná linka: +420 800 13 13 13

Spojovatelka, recepce: +420 548 131 111

info@reda.cz

www.reda.cz